Trwa rekrutacja na XXIV edycję studiów w roku akademickim 2022/2023

Zapraszamy
Sprawdź warunki rekrutacji

Opinie absolwentów o studiach

„Bardzo dobrze prowadzone studia, szeroki zakres przedmiotów, świetna organizacja sekretariatu studiów”

„Studia stanowią świetny sposób przygotowania do egzaminu na Europejski Certyfikat Bankowca. Gorąco polecam!”

„Jestem zadowolona – dobra organizacja czasu, zawsze wszystko punktualnie, w jednym miejscu. Pozytywnie oceniam też stosunek Kierownika studiów do studentów”

„Wykładowcy na Podyplomowych Studiach Bankowości i Finansów są bardzo kompetentni. Ich podejście do studentów było wymagające i motywujące, stąd zajęcia były po prostu przyjemnością”

„Cechą wyróżniającą Podyplomowe Studia Bankowości i Finansów, oprócz rozsądnej ceny studiów w porównaniu do innych uczelni warszawskich jest duża liczba wykładowców – praktyków. Dzięki temu studia nie mają charakteru teoretycznego, lecz przedstawiają wiele aspektów praktycznych. Niewątpliwym atutem jest również bardzo szeroki zakres przedmiotów w programie studiów, zarówno z finansów, jak i z bankowości”

„Ogólnie wszystko dopracowane organizacyjnie, zajęcia zawsze odbywały się w tym samym miejscu, zgodnie z planem zajęć, wrażenia po studiach bardzo pozytywne”. Warunki zakwaterowania w pobliskim Hotelu Ikar bardzo dobre, smaczne i tanie dania kuchni polskiej serwowane przez bar w budynku, w którym odbywały się zajęcia dydaktyczne”

„Wszystkie zajęcia były prowadzone z pełnym zaangażowaniem wykładowców, ale szczególne podziękowania kieruję wobec osoby prowadzącej zajęcia z kredytów i windykacji należności – zajęcia bardzo ciekawe, miałem niedosyt, że tak szybko się skończyły”

„Jako osoba po studiach humanistycznych bardzo obawiałam się, czy dam sobie radę na PSBiF. Już po pierwszym zjeździe moje obawy zniknęły. Na wszystkich zajęciach zagadnienia tłumaczone były „od podstaw”, nie było żadnych problemów ze zrozumieniem przekazywanych treści, polecam szczególnie osobom po kierunkach nieekonomicznych”

„Studia obejmują aż 250 godzin zajęć dydaktycznych. Bardzo dobry jest program studiów, w ramach którego wykładanych jest aż 18 przedmiotów”

„Szczególnie polecam studia dla osób, które ukończyły studia nieekonomiczne, a pracują w bankach. Po tych studiach mogą one zdobyć szeroką i przydatną wiedzę z bankowości i finansów, która jest niezbędna i potrzebna”

„Wszystkie cele studiów, które zostały przedstawione na pierwszym zjeździe przez Kierownika studiów zostały w pełni zrealizowane. Podejście wykładowców było profesjonalne, ale jednocześnie wymagające wobec słuchaczy”

„Dzięki Podyplomowym Studiom Bankowości i Finansów zdobyłam szeroką wiedzę z bankowości i finansów, która pozwoliła mi na zdanie egzaminu na Europejski Certyfikat Bankowca”

„Zajęcia prowadzone merytorycznie, wykładowcy zawsze przygotowani do zajęć”

„Polecę każdemu, kto będzie szukał studiów w zakresie bankowości i finansów”

„Bardzo przydatne doświadczenie życiowe (dobre relacje za słuchaczami, dostępność materiałów, punktualność, doświadczenie prowadzących, świetnie omówione zagadnienia”

„Studia można polecić zarówno osobom pracującym w zawodzie, jak i absolwentom studiów nieekonomicznych, którzy chcą się przekwalifikować”

„Profesjonalne studia, doświadczona kadra, bardzo ciekawe zajęcia”

„Kompetentni wykładowcy, możliwość zdobycia dodatkowych certyfikatów”

„Studia bardzo interesujące, ze względu na tematykę, jak również bardzo dobre przygotowanie wykładowców”

„Studia OK, polecę je znajomym”

„Jestem zadowolona z poziomu zajęć i organizacji studiów”

„Studia profesjonalnie prowadzone. Szeroki zakres zdobytej wiedzy poszerza możliwości rozwoju zawodowego”

„Kwestie merytoryczne i organizacyjne były bardzo dobrze opracowane”

„Organizacyjnie studia przebiegały bardzo dobrze. Przepływ informacji, jak i kontakt w sprawach organizacyjnych bez najmniejszych zarzutów

Facebook Twitter Instagram Youtube